Jeta Musolli rrëfen për jetën si balerinë
Jeta Musolli rrëfen për jetën si balerinë 14.03.2017 | 00:00
Jeta Musolli ishte personazhi që hapi javën e emisionit JETA në KTV.
 
Musolli tash 16 vjet ka si profesion baletin, të cilin e vlerëson profesion të bukur e të vështirë.
 
Gjithçka e nisi në moshën 13-vjeçare, kur Jeta nisi të merrej me këtë profesion. Ajo sot është pjesë e Trupës së Baletit Kombëtar të Kosovës.
Jeta në këtë emision tregon për sukseset, dështimet, frikën, bashkëpunimet, shfaqjet e shumëçka tjetër.
 
Për më shumë shikojeni emisionin e plotë:
 
List of videos
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave