Avokati serb që vizitoi varrezat e Jasharëve: Është në interes të Serbisë që të njohë Pavarësinë e Kosovës
Avokati serb që vizitoi varrezat e Jasharëve: Është në interes të Serbisë që të njohë Pavarësinë e Kosovës
19.01.2024 | 03:44
Avokati serb, Çedomir Stojkoviq, ka thënë se personalisht e njeh pavarësinë e
Eh moj turtulleshë!
Eh moj turtulleshë!
06.01.2021 | 10:40
Qe çka është dashuria! Nuk është veç e butë! E butë është veç derisa të shkrin.
Evropës i duhen mekanizma të rinj për të luftuar diskriminimin
Evropës i duhen mekanizma të rinj për të luftuar diskriminimin
29.03.2021 | 22:54
Ndërsa në Shtetet e Bashkuara po nis gjyqi ndaj vrasësit të afro–amerikanit
Injorantë të paguar nga Beogradi sulmojnë Skënderbeun!
Injorantë të paguar nga Beogradi sulmojnë Skënderbeun!
20.07.2017 | 12:00
Pikërisht në këtë kohë ka dalë në skenë lufta kundër Gjergj Kastriotit dhe
Pushofsh në paqe prof. Zef Chiaramonte
Pushofsh në paqe prof. Zef Chiaramonte
12.02.2024 | 12:00
Ndërroi jetë dje (11 shkurt 2024) një nga personalitetet më të shquara të
Nënshkruesit e peticionit, njollosja e figurave kombëtare, gjuha, rreziku i shkombëtarizmit
Nënshkruesit e peticionit, njollosja e figurave kombëtare, gjuha, rreziku i shkombëtarizmit
23.02.2024 | 02:12
Nëse marrim parasysh termin histori, fjala fillimisht ka një kuptim të dyfishtë:
Ardian Ndreca për Mustafa Nanon: Të mësosh historinë prej këtij mjerani, është si t’i kërkosh leksione Sudes për financat
Ardian Ndreca për Mustafa Nanon: Të mësosh historinë prej këtij mjerani, është si t’i kërkosh leksione Sudes për financat
18.07.2017 | 12:00
Ardian Ndreca ka reaguar ashpër ndaj Mustafa Nanos, pas deklaratave të këtij të
“Mes bjeshkësh s’të bika ndërmend për dialogjet Serbi – Kosovë, as çka po thotë Grenelli e ku po e ve firmën Avdullahu”!
“Mes bjeshkësh s’të bika ndërmend për dialogjet Serbi – Kosovë, as çka po thotë Grenelli e ku po e ve firmën Avdullahu”!
24.09.2020 | 09:32
Interesant… Mes bjeshkësh s’të bika ndërmend për bastardët n’librat e Çunit, as
Intervistë me Violeta Berishën, shqiptaro-amerikania e parë në krye të bashkisë Fairview
Intervistë me Violeta Berishën, shqiptaro-amerikania e parë në krye të bashkisë Fairview
15.01.2024 | 01:43
Violeta Berisha, e cila së fundmi u betua si kyetare e bashkisë së qytezës
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave