Eh moj turtulleshë!
Eh moj turtulleshë!
06.01.2021 | 10:40
Qe çka është dashuria! Nuk është veç e butë! E butë është veç derisa të shkrin.
Evropës i duhen mekanizma të rinj për të luftuar diskriminimin
Evropës i duhen mekanizma të rinj për të luftuar diskriminimin
29.03.2021 | 22:54
Ndërsa në Shtetet e Bashkuara po nis gjyqi ndaj vrasësit të afro–amerikanit
Injorantë të paguar nga Beogradi sulmojnë Skënderbeun!
Injorantë të paguar nga Beogradi sulmojnë Skënderbeun!
20.07.2017 | 12:00
Pikërisht në këtë kohë ka dalë në skenë lufta kundër Gjergj Kastriotit dhe
Dom Marjan Paloka, koha e Kreshmëve na ndihmon të rizbulojmë Zotin
Dom Marjan Paloka, koha e Kreshmëve na ndihmon të rizbulojmë Zotin
20.02.2021 | 12:00
Me kremtimin e së Mërkurës së Përhime, Kisha katolike hyri në një kohë të fortë
Daniel: Raportet Kosovë-Izrael mund të drejtohen nga zhvillimi dhe ekonomia
Daniel: Raportet Kosovë-Izrael mund të drejtohen nga zhvillimi dhe ekonomia
13.05.2021 | 22:13
Kosova ofron mundësi të shumta për kompanitë izraelite dhe mbase ekonomia dhe
Kongresmenë e Senatorë më prejardhje hebreje, ishin dhe janë në përkrahje të Kosovës dhe shqiptarëve në përgjithësi
Kongresmenë e Senatorë më prejardhje hebreje, ishin dhe janë në përkrahje të Kosovës dhe shqiptarëve në përgjithësi
16.05.2021 | 22:28
Tom Latos, Kongresmen Demokrat nga California, hebre, përjetues i holokaustit(
Protesta në mbështetje të HAMAS-it, të njejtët dje dërguan në ISIS, nesër në HAMAS
Protesta në mbështetje të HAMAS-it, të njejtët dje dërguan në ISIS, nesër në HAMAS
15.05.2021 | 22:30
E pritshme ishte që skena të ngjajshme si në Beograd, të kishte edhe në
Teologu kosovar kritikon prijësit fetar: Po gabojnë që po ligjërojnë “copy-paste”
Teologu kosovar kritikon prijësit fetar: Po gabojnë që po ligjërojnë “copy-paste”
26.04.2021 | 21:31
Disa prijës fetarë në Kosovë po gabojnë derisa ligjërojnë në mënyrë shabllone
Kosova shёnon 13-vjetorin e Pavarёsisё me tё reja, sfida e shpresa
Kosova shёnon 13-vjetorin e Pavarёsisё me tё reja, sfida e shpresa
20.02.2021 | 12:00
Ambasadorja e Kosovës nё Romё, znj. Lendita Haxhitasim: ky përvjetor
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave