Një qen i rrugës mahnit qytetarët në sheshin e Prishtinës, ‘këndon’ nën melodinë e saksofonit
Një qen i rrugës mahnit qytetarët në sheshin e Prishtinës, ‘këndon’ nën melodinë e saksofonit 17.10.2022 | 03:58
Një qen i rrugës ka dhënë ‘show’ në sheshin e Prishtinës, derisa përcillte melodinë e saksofonit me ‘zërin’ e tij, shkruan Gazeta Metro.
 
Saksofonistit i cili tashmë njihet për meloditë e tij në kryeqytet papritur i është bashkangjitur edhe një qen i rrugës.
 
Në melodinë që po luante saksofonisti, qeni ka vazhduar duke iu përshtatur melodisë dhe duke “kënduar” bashkë me të.
 
Videoja është publikuar nga një qytetar në rrjetin social TikTok e cila ka grumbulluar me mijëra klikime dhe komente të shumta nga ndjekësit e tij.
 
Më poshtë video. /gazetametro.net
List of videos
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave