Ushtarët rusë thyen dyert e oborrit dhe futën në një shtëpi: Çiftit të moshuar ukrainas as që iu tremb syri, i detyruan të largohen
Ushtarët rusë thyen dyert e oborrit dhe futën në një shtëpi: Çiftit të moshuar ukrainas as që iu tremb syri, i detyruan të largohen 12.03.2022 | 22:29
Një çifti të moshuar ukrainas nuk iu tremb syri, kur ushtarët rusë thyen dyert e oborrit të shtëpisë dhe u futën në pronën e tyre të armatosur deri në dhëmbë.
 
E për këtë veprim janë përgëzuar për trimërinë e tyre, ku ambasada amerikane në Ukrainë ka publikuar këto pamje, transmeton Telegrafi.
 
Kamerat e sigurisë kishin kapur momentin kur ushtarët rusë thyen dyert dhe u futën të armatosur në oborr – megjithatë çifti lëre që nuk u tremb, përkundrazi iu bërtitën ushtarëve derisa i detyruan të largohen nga prona e tyre.
 
“Përgëzojmë çiftin e moshuar që u qëndruan para ushtarëve rusë”, thuhet në postimin e ambasadës amerikane në Kiev.
 
Është interesant sesi në një moment njëri prej ushtarëve shtie në ajër me pushkë – duke menduar se do t’i zmbraps çiftin, por ata vazhduan me këmbëngulësinë e tyre që t’i largojnë nga oborri.
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave