Policia e Kosovës shqipton 2314 gjoba në trafik në 24 orët e fundit
Policia e Kosovës shqipton 2314 gjoba në trafik në 24 orët e fundit 23.02.2024 | 13:49
Policia e Kosovës ka shqiptuar 2314 gjoba në trafik gjatë 24 orëve të fundit.Ndërkaq aksidente me të lënduar në këto 24 orë janë gjithsej 18.
 
Kurse 30 aksidente janë shkaktuar me vetëm dëme materiale.
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Pastë me spinaq e djath Zieni pastat. Përderisa zihen pastat, përgatisni sosin. Në një tigan të thelle shkrni buterin,
Ëmbëlsirë e shpejtë nga mollët dhe arrat: Desert perfekt i gatshëm për gjysmë ore! Kombinimi i mollëve dhe i arrave përbën shije të vërtetë.
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Supë me patate dhe selino Selinoja është një perime e mrekullueshme e njohur gjërësisht për vetitë detoksifikuese të
Tost dietik integral me gjethe selinoje Mënyra e përgatitjes: Përhapni gjalpin e kikirikut mbi 2 fetat e bukës.