Serumi i jetëgjatësisë, sipas mjekut 105-vjeçar japonez, janë këto 12 këshilla
Serumi i jetëgjatësisë, sipas mjekut 105-vjeçar japonez, janë këto 12 këshilla
12.04.2022 | 23:27
Serumi i rinisë së përjetshme ende nuk është zbuluar, por sigurisht e dimë se
Uthull molle me sodë buke për kolesterolin, tretjen dhe veshkat
Uthull molle me sodë buke për kolesterolin, tretjen dhe veshkat
06.01.2021 | 22:23
Uthullën dhe sodën e bukës mund ta përdorni për të zmbrapsur një sërë
Liker nga bima e murrizit, që i bën mirë zemrës
Liker nga bima e murrizit, që i bën mirë zemrës
20.11.2020 | 10:26
Murrizi konsiderohet bima ndër më shërueses në botë. Kjo shkurre stimulon
Lëng panxhari për shtatë ditë për pastrimin e veshkave dhe mëlçisë
Lëng panxhari për shtatë ditë për pastrimin e veshkave dhe mëlçisë
13.12.2021 | 21:48
Lëngu i panxharit të kuq dhe hudhrave është një kurë e vjetër popullore, e
Shurupi i xhenxhefilit, si ta përgatisni për të trajtuar kollën
Shurupi i xhenxhefilit, si ta përgatisni për të trajtuar kollën
21.12.2019 | 11:27
Shurupi i xhenxhefilit mund të përgatitet mjaft lehtë dhe të befason me shijen
Pija që shëron disa sëmundje
Pija që shëron disa sëmundje
23.10.2020 | 03:19
Me këtë pije magjike, ju mund të shijoni shumë përfitime shëndetësore.
Pse duhet ta pini çdo mëngjes çajin e hudhrës?
Pse duhet ta pini çdo mëngjes çajin e hudhrës?
23.10.2020 | 15:17
Në shumë vende të largëta të botës, njerëzit pohojnë efikasitetin e çajit të
Lëngu që për pak ditë ndryshon trupin
Lëngu që për pak ditë ndryshon trupin
26.02.2018 | 00:00
Veçanërisht gjatë verës, ne jemi të gjithë shumë të shqetësuar për peshën
Ilaçi i mrekullisë: Nxjerr sekrecionin e mukozës nga mushkëritë, lehtëson frymëmarrjen, pengon kollën e fortë!
Ilaçi i mrekullisë: Nxjerr sekrecionin e mukozës nga mushkëritë, lehtëson frymëmarrjen, pengon kollën e fortë!
10.09.2020 | 22:57
Vera e vonë dhe fillimi i vjeshtës mund të bëhen të tmerrshme për njerëzit të
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave