I riu nga Isniqi krijon palestrën me vegla druri dhe pajisje bujqësore
I riu nga Isniqi krijon palestrën me vegla druri dhe pajisje bujqësore 12.05.2020 | 08:30
Mirland Gashi – djaloshi nga Isniqi e ka shfrytëzuar kohën e kaluar në izolim për të krijuar diçka.
 
Ai gjatë karantinimit ka bërë palestrën e tij me vegla druri dhe ato pajisje bujqësore./Klan Kosova
 
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave