Ëmbëlsia e këtij qenushi do t’ju bëjë për vete
Ëmbëlsia e këtij qenushi do t’ju bëjë për vete 09.12.2019 | 03:09
Edhe ata të cilët ju frikësohen qenëve, nëse e shikojnë këtë qenush ka gjasa që ta duan atë.
 
Në një video të publikuar shihet një qenush i cili me bukurinë e tij të bënë për vete po ashtu nga ata të cilët e kanë publikuar videon është cilësuar si qeni më i bukur në botë.
 
Qenushi i mbuluar plotësisht nga qimet duket sikur të jetë një lodër dhe jo i vërtetë./Indeksonline/.
 
Video
List of videos
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave