“Nuk e di si do të jetoj pa ty, do të takohemi një ditë”- Në ditën e varrimit gruaja e Navalnyt publikon një video prekëse
“Nuk e di si do të jetoj pa ty, do të takohemi një ditë”- Në ditën e varrimit gruaja e Navalnyt publikon një video prekëse 01.03.2024 | 12:00
Sot në Rusi është dita e varrimit të politikanit Alexey Navalny, një prej kundërshtarëve më të fortë politikë të Vladimir Putinit.
 
Gruaja e Navalnyt, Yulia Navalnaya ka publikuar një video me sekuenca të aktiviteteve politike dhe më pas edhe të takimeve brenda sallave të gjyqit, pas arrestimit të Alexei Navalny nga Putini.
 
Ajo i është drejtuar me emrin përkdhelës dhe e ka falendëruar për lumturinë e pafund, duke thënë se një ditë do të takohen patjetër.
 
“Lyosha, faleminderit për 26 vjet lumturi absolute. Po, edhe gjatë tre viteve të fundit të lumturisë. Për dashurinë, që më mbështete gjithmonë, që më bëre të qesh edhe nga burgu, për faktin që ke menduar gjithmonë për mua.
 
Nuk di si të jetoj pa ty, por do të përpiqem të të bëj të lumtur për mua dhe krenar për mua. Nuk e di nëse mund ta përballoj apo jo, por do të përpiqem.
 
Do takohemi patjetër një ditë. Unë kam kaq shumë histori të patreguara për ty, dhe kam kaq shumë këngë të ruajtura për ju në telefonin tim, budallaqe dhe qesharake, në përgjithësi, të them të drejtën, këngë të tmerrshme, por ato kanë të bëjnë me ne, dhe doja shumë që ti t’i dëgjoje ato.
 
Dhe me të vërtetë doja të të shikoja t’i dëgjoje ato, të qeshësh dhe më pas të më përqafoje.
 
Të dua përgjithmonë. U prefsh ne paqe”, ka shkruar ajo.
 
Лёша, спасибо тебе за 26 лет абсолютного счастья. Да, даже за три последних года счастья. За любовь, за то, что всегда поддерживал, за то, что смешил даже из тюрьмы, за то что ты обо мне всегда думал.
 
Я не знаю, как жить без тебя, но я постараюсь так, чтобы ты там, наверху,… pic.twitter.com/ybF31AuD47
 
— Yulia Navalnaya (@yulia_navalnaya) March 1, 2024
 
Video 
List of videos
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave