Kundërshtari ia gjuan në tokë plisin, boksieri shqiptar e “mbyt” në ring
Kundërshtari ia gjuan në tokë plisin, boksieri shqiptar e “mbyt” në ring 04.10.2022 | 03:34
E mori një provokim të rëndë nga kundërshtari i tij në matjen zyrtare që bëhen para meçit.
 
Kundërshtari ia hodhi në tokë plisin boksierit shqiptar, Amarildo Bakaj.
 
Por, boksieri shqiptar iu kundërpërgjigj atij më së miri në ring.
 
Bakaj e “mbyti” me grushte atë duke e shfryrë tërë mllefin që kishte ndaj tij.
 
Bashkangjitur e gjeni linkun ku mund ta shihni videon interesant.
 
Video 
List of videos
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave