Pas fitores së Luizit, reagon ish-fituesi i ‘Big Brother VIP Canada’
Pas fitores së Luizit, reagon ish-fituesi i ‘Big Brother VIP Canada’ 07.05.2023 | 12:00
Pas një rrugëtimi të gjatë në “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli është shpallur fitues i këtij edicioni, me kundërshtarin e fundit, Krist Aliajn.
 
Nga përballja kokë më kokë mes dy konkurrentëve të cilët kanë qëndruar plot 133 ditë në shtëpinë e Big Brother, Luiz Ejlli triumfoi dhe u shpall fituesi i Big Brother Vip.
 
Mes lotësh dhe emocionesh, Luizi shprehu falenderimet e tij për publikun dhe jo vetëm që e ndihmuan të shpallet fitues.
 
Një reagim për fitoren e këngëtarit e ka bërë dhe fituesi i “Big Brother Kanada”, Kevin Jacobs.
 
Në një postim në rrjetin social, Instagram, Kevin shprehet se tashmë “nxënësi është bërë mësues”.
 
Jacobs ka postuar në rrjetin e tij social edhe më parë foton e këngëtarit të njohur, duke vlerësuar strategjinë e tij.
 
Por jo vetëm kaq, pasi Jacobs ka postuar edhe disa video në “Instastory” ku ka thënë se e gjithë kanadaja ndjek Big Brother Vip.
/Shqip.com
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave