Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël!
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël!
02.08.2018 | 09:10
Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e
Pogaçe të vogla me kaçkavall
Pogaçe të vogla me kaçkavall
08.01.2018 | 12:00
Gatuhen në çast dhe janë të shkëlqyeshme për kafjall apo darkë.
Simite të mbushura
Simite të mbushura
12.09.2017 | 12:00
Një ushqim fast-food mund të përgatitet dhe në shtëpi, madje më shëndetshëm dhe
Makarona në tavë me Djathë dhe Proshutë
Makarona në tavë me Djathë dhe Proshutë
12.09.2017 | 12:00
Makaronat e përgatitura në këtë mënyrë, së bashku me proshutën “Fix”, janë një
BISKOTA YLBERI: Recetë e thjeshtë dhe e shijshme për fëmijët tuaj
BISKOTA YLBERI: Recetë e thjeshtë dhe e shijshme për fëmijët tuaj
07.06.2017 | 12:00
Përveç faktit se të gatuarit bashkë me fëmijë është proces argëtues, gjithashtu
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Supë me patate dhe selino Selinoja është një perime e mrekullueshme e njohur gjërësisht për vetitë detoksifikuese të
Pastë me spinaq e djath Zieni pastat. Përderisa zihen pastat, përgatisni sosin. Në një tigan të thelle shkrni buterin,