Fox News: Trump e ka pranuar ofertën e Bidenit për debat në qershor dhe shtator
Fox News: Trump e ka pranuar ofertën e Bidenit për debat në qershor dhe shtator 15.05.2024 | 15:02
Ish-presidenti amerikan Donald Trump ka pranuar ofertën e Presidentit Joe Biden për të debatuar në televizion në qershor dhe shtator. Propozimi u bë nga fushata Biden-Harris në një letër drejtuar Komisionit dypartiak për Debatet Presidenciale të mërkurën, raporton Express.
 
Trump i tha Fox News Digital se “është koha që të zhvillohet një debat – edhe nëse duhet të mbahet përmes zyrave të Komisionit për Debatet Presidenciale, të cilat kontrollohen totalisht nga demokratët”, ka thënë Trump.
 
“Jam gati të shkoj”, ka deklaruar Trump.
 
Ish-presidenti amerikan ka shtuar se nuk i ka fare problem datat e propozuara, shkruan FOX News, raporton Express.
 
“Datat që ata propozuan janë të mira. Kudo. Në çdo kohë. Në çdo vend. Le të shohim nëse Joe mund të arrijë në podiumin stand-up.”, ka shtuar tutje.
 
“Datat e propozuara të qershorit dhe fillimit të shtatorit janë plotësisht të pranueshme për mua”, tha Trump për Fox News Digital./Express/
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Pastë me spinaq e djath Zieni pastat. Përderisa zihen pastat, përgatisni sosin. Në një tigan të thelle shkrni buterin,
Ëmbëlsirë e shpejtë nga mollët dhe arrat: Desert perfekt i gatshëm për gjysmë ore! Kombinimi i mollëve dhe i arrave përbën shije të vërtetë.
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Supë me patate dhe selino Selinoja është një perime e mrekullueshme e njohur gjërësisht për vetitë detoksifikuese të
Tost dietik integral me gjethe selinoje Mënyra e përgatitjes: Përhapni gjalpin e kikirikut mbi 2 fetat e bukës.