Fituesi thyen trofeun e Eurovizionit
Fituesi thyen trofeun e Eurovizionit 20.05.2024 | 03:28
Fituesi i Eurovizionit Nemo theu trofeun e tij vetëm pak minuta pasi u kurorëzua fitues i konkursit të këngës, gjatë finales të së shtunës. Pasi mori trofeun nga fituesja e Suedisë 2023, Loreen, ai i emocionuar u ngjit në skenë për performancën e tyre të fundit.
 
Duke përfunduar performancën, ylli ra në dysheme dhe tundi me pasion mikrofonin prej xhami në ajër.
 
Por ndërsa ylli shkoi të ngrihej përsëri, Nemo përplasi trofeun në skenë ndërsa përpiqej të balanconte veten për t’u ngritur.
 
Kur këngëtari më në fund arriti të qëndronte në këmbë, gjysma e trofeut ishte shtrirë në skenë dhe gjysma tjetër ishte në dorën e tij.
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Supë me patate dhe selino Selinoja është një perime e mrekullueshme e njohur gjërësisht për vetitë detoksifikuese të
Pastë me spinaq e djath Zieni pastat. Përderisa zihen pastat, përgatisni sosin. Në një tigan të thelle shkrni buterin,