Rreth shtatores së Anton Çettës
Rreth shtatores së Anton Çettës
05.07.2018 | 08:20
Askush nuk do të mund ta imagjinonte se, do të vinte një ditë dhe në atdheun e
Albërie Hadergjonaj: Nderi i Kombit Ibrahim Rugova
Albërie Hadergjonaj: Nderi i Kombit Ibrahim Rugova
21.01.2018 | 12:00
Albërie Hadergjonaj: Nderi i Kombit Ibrahim Rugova
Agim Gashi: Elegji për President Rugovën
Agim Gashi: Elegji për President Rugovën
23.07.2017 | 12:00
Agim Gashi: Elegji për President Rugovën
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Supë me patate dhe selino Selinoja është një perime e mrekullueshme e njohur gjërësisht për vetitë detoksifikuese të
Pastë me spinaq e djath Zieni pastat. Përderisa zihen pastat, përgatisni sosin. Në një tigan të thelle shkrni buterin,