Injorantë të paguar nga Beogradi sulmojnë Skënderbeun!
Injorantë të paguar nga Beogradi sulmojnë Skënderbeun!
20.07.2017 | 12:00
Pikërisht në këtë kohë ka dalë në skenë lufta kundër Gjergj Kastriotit dhe
Ardian Ndreca për Mustafa Nanon: Të mësosh historinë prej këtij mjerani, është si t’i kërkosh leksione Sudes për financat
Ardian Ndreca për Mustafa Nanon: Të mësosh historinë prej këtij mjerani, është si t’i kërkosh leksione Sudes për financat
18.07.2017 | 12:00
Ardian Ndreca ka reaguar ashpër ndaj Mustafa Nanos, pas deklaratave të këtij të
Skënderbeu ishte shqiptar me nënë serbe. Ç’ka këtu për t’u tërbuar?
Skënderbeu ishte shqiptar me nënë serbe. Ç’ka këtu për t’u tërbuar?
17.07.2017 | 12:00
U bë shumë zhurmë lidhur me një thënie timen në një takim me ca studentë të
Fahri Xharra: Mustafa Nano qenka çmendur!
Fahri Xharra: Mustafa Nano qenka çmendur!
15.07.2017 | 12:00
Nëno moj, ky sistemi komunist i të kaluarës së turpshme të Shqipërisë i paska
Mustafa Nano: Skënderbeu, më shumë i krishterë se shqiptar. Nënën e kishte sllave
Mustafa Nano: Skënderbeu, më shumë i krishterë se shqiptar. Nënën e kishte sllave
14.07.2017 | 12:00
“Skënderbeu ka qenë më shumë i krishterë se shqiptar”, kështu është shprehur
Vebi Xhemaili i replikon Mustafa Nanos
Vebi Xhemaili i replikon Mustafa Nanos
15.07.2017 | 00:00
Mustafa Nano e zbërthen historinë tonë kombëtare si me qenë birë serbi; ”kur
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave