Eh moj turtulleshë!
Eh moj turtulleshë!
06.01.2021 | 10:40
Qe çka është dashuria! Nuk është veç e butë! E butë është veç derisa të shkrin.
“Mes bjeshkësh s’të bika ndërmend për dialogjet Serbi – Kosovë, as çka po thotë Grenelli e ku po e ve firmën Avdullahu”!
“Mes bjeshkësh s’të bika ndërmend për dialogjet Serbi – Kosovë, as çka po thotë Grenelli e ku po e ve firmën Avdullahu”!
24.09.2020 | 09:32
Interesant… Mes bjeshkësh s’të bika ndërmend për bastardët n’librat e Çunit, as
Kërkoj të bëhem Kryeministër, por e lus Zotin të mos bëhem
Kërkoj të bëhem Kryeministër, por e lus Zotin të mos bëhem
16.12.2019 | 00:00
Viteve të 90-ta ka ka pas marifet. Kur janë ndarë dashnorët e i kanë pyet
Letra e pronarit të hotelit të rrënuar: U turpëruam, kosovarët na thonë vëllezër e motra, por ne si i trajtuam
Letra e pronarit të hotelit të rrënuar: U turpëruam, kosovarët na thonë vëllezër e motra, por ne si i trajtuam
28.11.2019 | 00:00
Më poshtë gjeni një letër të shkruar nga një çam, autor që është pronar i një
Mos e prish për një shqiponjë
Mos e prish për një shqiponjë
09.10.2019 | 00:00
Albini duhet ta vendos flamurin e Kosovës në zyren e tij në Vetëvendosje.
Çun Lajçi shkurt e shqip ia thotë Albinit!
Çun Lajçi shkurt e shqip ia thotë Albinit!
09.10.2019 | 12:00
Edhe Çun Lajçi ka shkruar disa fjalë për Albin Kurtin, liderin e Lëvizjes
Grimca nga jeta jonë e hallakatur
Grimca nga jeta jonë e hallakatur
21.09.2019 | 00:00
Gjithmonë më ka pëlqyer ideja për të bërë diçka të pabërë, flas në fushën e
Ramushi, unë nuk e di…
Ramushi, unë nuk e di…
28.08.2019 | 12:00
Unë nuk dija si rritet paga, por ajo u rrit nga 1.3oo në 2959, për kravata dhe
"Kur s’ju pëlqen Shqipëria, pse ktheheni more? Na lini rehat neve që jetojmë këtu në këtë ‘shëmtinë’ tonë"
"Kur s’ju pëlqen Shqipëria, pse ktheheni more? Na lini rehat neve që jetojmë këtu në këtë ‘shëmtinë’ tonë"
03.08.2019 | 00:00
Përmes një statusi në Facebook, Erjona Rusi, gazetare nga Shqipëria, ka treguar
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave