Rita Ora përqafon dhe i flet shqip konkurrentes nga Kosova në ”The Voice Australia”
Rita Ora përqafon dhe i flet shqip konkurrentes nga Kosova në ”The Voice Australia” 17.08.2023 | 02:56
Këngëtarja e njohur, Rita Ora, është fasionuar me të kuptuar se njëra prej konkurrenteve në audicionin e ”The Voice Australia”, është po nga Kosova.
 
Kur 16-vjeçarja, Sihana Haxhnikaj nga Sydney, bëri prezantimin e saj pas interpretimit të ”Nothing breaks like a heart”, përballë të pranishmëve Rita Ora i flet me kureshtje, se emri i saj i dukej i ‘njohur’, meqë vjen nga po i njëjti vend, përcjell klankosova.tv.
 
Ndaj edhe i reagon duke iu drejtuar konkurrentes dhe familjes së saj me: ”Ou zemër, si jeni, mirëmbrama!”.
 
Për më shumë ndiqni pamjet më poshtë:
List of videos
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave