“Më ka marrë malli”, vajza 5-vjeçare izraelite rikthehet në kopsht pas lirimit nga terroristët e Hamasit
“Më ka marrë malli”, vajza 5-vjeçare izraelite rikthehet në kopsht pas lirimit nga terroristët e Hamasit
06.12.2023 | 15:30
Vajza 5-vjeçare izraelite, Emilia Aloni, e cila pas shtatë javësh robërie në
Lahaj: Tendencë e panevojshme në Kosovë, më shumë xhami sesa çerdhe
Lahaj: Tendencë e panevojshme në Kosovë, më shumë xhami sesa çerdhe
04.12.2023 | 01:59
Tenori i njohur kosovar, Ramë Lahaj ishte mysafir i kryeministrit të Shqipërisë
Një ditë pas Ditës së Flamurit, Drake sjell këngë ku ka të veshur xhaketë kuq e zi
Një ditë pas Ditës së Flamurit, Drake sjell këngë ku ka të veshur xhaketë kuq e zi
30.11.2023 | 01:35
Reperi dhe soul artisti Drake ka dhënë premier këngën e tij më të re ku gjatë
Këngëtarja rumune që mahniti me interpretimin “Mora Fjalë” vjen në Kosovë, viziton Prekazin
Këngëtarja rumune që mahniti me interpretimin “Mora Fjalë” vjen në Kosovë, viziton Prekazin
29.11.2023 | 03:04
Andreea Vilcan, këngëtare nga Rumania, ka publikuar ‘coverin’ e një prej
Atleti kosovar do të vrapojë nga Prishtina deri në Tiranë, Rama: Shprehje e dashurisë e respektit ndaj flamurit kombëtar
Atleti kosovar do të vrapojë nga Prishtina deri në Tiranë, Rama: Shprehje e dashurisë e respektit ndaj flamurit kombëtar
28.11.2023 | 03:59
Atleti Erzen Zyberaj do të vrapojë nga Prishtina në Tiranë “për ta nderuar
Vjen në atdhe për të festuar ditëlindjen, momenti kur Rita Ora prek me mall tokën e Kosovës
Vjen në atdhe për të festuar ditëlindjen, momenti kur Rita Ora prek me mall tokën e Kosovës
27.11.2023 | 02:55
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora feston sot 33-vjetorin e
“Instaluam ngrohëse”, Reuters shkruan për luanin dhe arinjtë që strehohen në Mramor të Prishtinës
“Instaluam ngrohëse”, Reuters shkruan për luanin dhe arinjtë që strehohen në Mramor të Prishtinës
27.11.2023 | 02:33
Agjencia ndërkombëtare e lajmeve, Reuters ka shkruar për një luan dhe disa
Aktorja turke: Nëna ime është shqiptare, në shtëpi i ruajmë traditat
Aktorja turke: Nëna ime është shqiptare, në shtëpi i ruajmë traditat
23.11.2023 | 03:27
Aktorja e njohur turke, Su Burcu Yazgı Coşkun ka deklaruar se është me origjinë
Pastruesi i rrugëve bëhet balerin në moshën 63-vjeçare, i lumtur sa s’bëhet
Pastruesi i rrugëve bëhet balerin në moshën 63-vjeçare, i lumtur sa s’bëhet
17.11.2023 | 02:11
Një kinez 63-vjeçar, i cili filloi të mësojë balet vetëm dhjetë vjetë më parë,
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave