‘Xhamadani vija vija’: Dëgjoni sa bukur këndojnë shqip prifti françeskan dhe murgesha
‘Xhamadani vija vija’: Dëgjoni sa bukur këndojnë shqip prifti françeskan dhe murgesha 25.07.2022 | 03:27
Një video interesante ka qarkulluar në rrjete sociale ku një prift françeskan dhe një murgeshë këndojnë këngën e njohur shqipe “Xhamadani vija vija”
 
Në videon e shpërndarë nga Vatra Biblike Katolike (VBK), dëgjohen sa bukur këndojnë prifti dhe murgesha.
 
Madje, murgesha as që vërehet se nuk është shqipfolëse.
 
VBK është një shërbim i dioqezës Tiranë-Durrës, që drejtohet nga At Flavio Cavallini (Biblist dhe Ekzorcist) që ka për qëllim që të ofrojë një përjetim të krishterë në qytetin e Tiranës, duke vendosur në qendër Biblën.
 
Video 
List of videos
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave