Foshnja që u bë hit në internet për shkak të krahasimit me Woody Harrelson
Foshnja që u bë hit në internet për shkak të krahasimit me Woody Harrelson 18.08.2022 | 03:19
Një nënë postoi një fotografi të së bijës në Twitter dhe me shaka e krahasoi me Woody Harrelsonin.
 
Përdoruesja e rrjetit social, e cila vazhdimisht publikon fotografi të fëmijës së saj, vuri re se vajza e saj e vogël duket si aktori i famshëm.
 
“Në rregull, por sa ngjan vajza jonë me Woody Harrelson”, ka shkruar ajo.
 
“Ti je një fëmijë i mrekullueshëm. Jam i lajkatuar për këtë krahasim. Ke një buzëqeshje të bukur. Vetëm do të doja që t’i kisha flokët tu”, ka shkruar 61-vjeçari.
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave