Retë në qiell në formë të Mbretëreshës Elizabeth, qytetarja kap në fotografi momentin
Retë në qiell në formë të Mbretëreshës Elizabeth, qytetarja kap në fotografi momentin 09.09.2022 | 03:49
Një qytetare britanike së bashku me të bijën kanë kapur një moment të reve në qiell në formën e kokës së Mbretëreshës Elizabeth II pak pas lajmit se ajo ka vdekur.
 
Leanne Bethel ka shkrepur fotografinë në Telford, Shropshore, ku retë duken në formën e monarkes britanike.
 
“Ishim duke u kthyer në shtëpi pak pas lajmit se Mbretëresha ka vdekur dhe vajza ime 11 vjeçare ishte duke bërtitur kur bëri me gisht ka qielli dhe tha shikoje Mbretëreshën te retë, ne shkrepëm fotografitë”, tha ajo.
 
Më poshtë fotografitë.
 
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave