Ujëvara e Mirushës merr pamje spektakolare pas reshjeve të shiut
Ujëvara e Mirushës merr pamje spektakolare pas reshjeve të shiut 11.01.2021 | 12:00
Dy ditët e fundit si pasojë e reshjeve të mëdha të borës dhe shiut, janë shkaktuar vërshime e përmbytje gjithandej vendit, duke krijuar edhe dëme të mëdha materiale.
 
Megjithatë natyra ka krijuar edhe pamje spektakolare siç edhe kjo që po shihni.
 
Video 
List of videos
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave