Tahiri: Albin Kurti e ndëshkoi dhe e nënshtroi Kosovën, ktheu Rezolutën 1244
Tahiri: Albin Kurti e ndëshkoi dhe e nënshtroi Kosovën, ktheu Rezolutën 1244 12.02.2024 | 15:52
Ish-kryenegociatorja për bisedimet Kosovë-Serbi thotë se kryeministri Kurti ka mashtruar edhe në logon e përvjetorit të pavarësisë së Kosovës, raporton GazetaBlic.
 
Përmes një shkrimi në “Facebook” Tahiri thotë se ajo që shkruhet “ne i dalim zot Kosovës” nuk qëndron.
 
Sipas saj, Kurti ka bërë që Kosova të ndëshkohet nga Amerika dhe të pranojë marrëveshje pa njohje reciproke.Gjithashtu ajo ka përmendur edhe Rezolutën 1244.
 
Shkrimi i plotë pa ndërhyrje:Fjalet boshe te Kurtit edhe ne logon e pervjetorit te pavaresise – ne i dalim zot Kosoves thuhet ne logo – ne fakt eshte: e ndeshkojme Kosoven nga amerika, e nenshtrojme, bejme marreveshje pa njohje reciproke me Serbine, kthejme rezoluten 1244 i japim sovranitet UNMIK-ut ia heqim Kosoves, etj, etj…
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Pastë me spinaq e djath Zieni pastat. Përderisa zihen pastat, përgatisni sosin. Në një tigan të thelle shkrni buterin,
Ëmbëlsirë e shpejtë nga mollët dhe arrat: Desert perfekt i gatshëm për gjysmë ore! Kombinimi i mollëve dhe i arrave përbën shije të vërtetë.
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Supë me patate dhe selino Selinoja është një perime e mrekullueshme e njohur gjërësisht për vetitë detoksifikuese të
Tost dietik integral me gjethe selinoje Mënyra e përgatitjes: Përhapni gjalpin e kikirikut mbi 2 fetat e bukës.