Messi shpallet lojtari më mirë në Botërorin "Qatar 2022"
Mbappe merr Këpucën e Artë pasi shënoi tetë gola
Komentatori argjentinas në lot dhe me zë të lartë në komentim direkt të finales
Deschamps: Thuajse ishim kampionë, por e urojmë Argjentinën
Shaqiri e Xhaka ia tregojnë vendin Serbisë, e dërgojnë në shtëpi
Nis ceremonia e hapjes së Botërorit Katar 2022, Emiri i Katarit: Të festojmë për 28 ditë diversitetin dhe atë që na bashkon!
Zidane me fjalë të mëdha për Benzeman pasi fitoi “Topin e Artë”
Fitorja historike e Ballkanit në Turqi, këto janë notat e lojtarëve
‘Vllau jeeem’: Lacazette shkruan në gjuhën shqipe për golin e Granit Xhakës
nfantino flet për Vokrrin dhe stadiumin kombëtar: Kosova është vend special
Messi shpallet lojtari më mirë në Botërorin "Qatar 2022"
Messi shpallet lojtari më mirë në Botërorin "Qatar 2022"
19.12.2022 | 15:41
Lionel Messi është shpallur lojtari më i mirë i turneut në Botërorin "Qatar
Mbappe merr Këpucën e Artë pasi shënoi tetë gola
Mbappe merr Këpucën e Artë pasi shënoi tetë gola
19.12.2022 | 12:00
Kylian Mbappe ia ka dalë ta marrë Këpucën e Artë si golashënuesi më i mirë në
Komentatori argjentinas në lot dhe me zë të lartë në komentim direkt të finales
Komentatori argjentinas në lot dhe me zë të lartë në komentim direkt të finales
19.12.2022 | 03:38
Komentatori argjentinas, Andres Cantor, i cili ishte në komentim të finales së
Deschamps: Thuajse ishim kampionë, por e urojmë Argjentinën
Deschamps: Thuajse ishim kampionë, por e urojmë Argjentinën
19.12.2022 | 00:00
Në konferencë për shtyp, pas finales së humbur në mënyrë dramatike kundër
Shaqiri e Xhaka ia tregojnë vendin Serbisë, e dërgojnë në shtëpi
Shaqiri e Xhaka ia tregojnë vendin Serbisë, e dërgojnë në shtëpi
03.12.2022 | 12:00
Zvicra e ka mposhtur Serbinë në ndeshjen e fundit të Grupit G, në Kupën e Botës.
Nis ceremonia e hapjes së Botërorit Katar 2022, Emiri i Katarit: Të festojmë për 28 ditë diversitetin dhe atë që na bashkon!
Nis ceremonia e hapjes së Botërorit Katar 2022, Emiri i Katarit: Të festojmë për 28 ditë diversitetin dhe atë që na bashkon!
20.11.2022 | 00:00
Ka startuar ceremonia e Kupës së Botës Katar 2022. Kompeticioni numër 22, i
Zidane me fjalë të mëdha për Benzeman pasi fitoi “Topin e Artë”
Zidane me fjalë të mëdha për Benzeman pasi fitoi “Topin e Artë”
18.10.2022 | 01:56
Sulmuesi i Real Madridit, Karim Benzema e ka fituar çmimin e madh ‘Topi i Artë’,
Fitorja historike e Ballkanit në Turqi, këto janë notat e lojtarëve
Fitorja historike e Ballkanit në Turqi, këto janë notat e lojtarëve
06.10.2022 | 12:00
Ballkani shënoi fitore historike sonte kundër Sivasspor me rezultat 3-4 në një
‘Vllau jeeem’: Lacazette shkruan në gjuhën shqipe për golin e Granit Xhakës
‘Vllau jeeem’: Lacazette shkruan në gjuhën shqipe për golin e Granit Xhakës
02.10.2022 | 12:00
Mesfushori i Arsenal, Granit Xhaka pati paraqitje të mrekullueshme sot në
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave