Në kërkim të bukurive mahnitëse të fshatit Vuthaj
Në kërkim të bukurive mahnitëse të fshatit Vuthaj 06.08.2020 | 09:12
Kronika e mëposhtme na dërgon në  fshatin Vuthaj.
 
I banuar me shqiptarë, një vend që njihet për bukuritë natyrore, po ashtu dhe kapacitete për turizëm malor e shumë histori, i gjejmë brenda kësaj pjese fantastike./Klan Kosova.
 
Video
List of videos
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave