Papa takon Haxhi Bujar Spahiun: në qendër, bashkëjetesa paqësore ndërmjet feve
Papa takon Haxhi Bujar Spahiun: në qendër, bashkëjetesa paqësore ndërmjet feve
06.05.2022 | 10:58
Bashkëjetesa paqësore ndërmjet feve, në audiencën e Atit të Shenjtë me haxhi
Dom Marjan Topalli: simpoziumi mbi meshtarinë na kujton misionin qё kemi pёr të kumtuar Ungjillin, jo idetë tona
Dom Marjan Topalli: simpoziumi mbi meshtarinë na kujton misionin qё kemi pёr të kumtuar Ungjillin, jo idetë tona
21.02.2022 | 00:00
Dom Marjan Topalli flet pёr simpoziumin kushtuar meshtarinё qё sapo u mbajt nё
Përshëndetja e imzot Frendos me Kishёn e Tiranё-Durrёsit: "Mirënjohës që kam qenë bariu juaj"
Përshëndetja e imzot Frendos me Kishёn e Tiranё-Durrёsit: "Mirënjohës që kam qenë bariu juaj"
20.01.2022 | 00:00
Do tё jetё një lamtumirë zyrtare mallëngjyese dhe prekëse, ajo e kryeipeshkvit
Dom Kokona: arqipeshkvi i ri imzot Arjan Dodaj dhe misioni Kishёs nё Tiranё-Durrёs
Dom Kokona: arqipeshkvi i ri imzot Arjan Dodaj dhe misioni Kishёs nё Tiranё-Durrёs
07.12.2021 | 22:06
Papa Françesku edhe njё herё, me emërimin e Imzot Arjan Dodaj kryeipeshkёv tё
Imzot Dodë Gjergji: Falënderojmë Zotin për udhën sinodale
Imzot Dodë Gjergji: Falënderojmë Zotin për udhën sinodale
15.10.2021 | 11:16
Të dëgjohet zëri i Zotit, përmes gjendjes së shumë njerëzve. Ky është qëllimi i
Adeodata Paluca, fituesja e çmimit ‘Nënё Tereza’ nё kryedioqezёn Tiranё-Durrёs
Adeodata Paluca, fituesja e çmimit ‘Nënё Tereza’ nё kryedioqezёn Tiranё-Durrёs
08.10.2021 | 11:25
Adeodata Paluca, 15 vjeç, nxënëse e shkollës “YLBER”, e Motrave të Shoqërisë së
At Vitor Demaj: françeskanet mbrojtën identitetin e popullit shqiptar
At Vitor Demaj: françeskanet mbrojtën identitetin e popullit shqiptar
03.10.2021 | 12:00
Me At Vitor Demaj flasim për lidhjet e shën Françeskut me shqiptarët, për
Imzot Gjergj Meta: duhen perspektiva të qëndrueshme e reale nё vend
Imzot Gjergj Meta: duhen perspektiva të qëndrueshme e reale nё vend
29.09.2021 | 00:00
Pёr ipeshkvin e Rrёshenit, imzot Gjergj Metёn, “varfëria dhe mospasja e një
Imzot Massafra: Bashkimi Evropian ta pranojë Shqipërinë në gjirin e tij
Imzot Massafra: Bashkimi Evropian ta pranojë Shqipërinë në gjirin e tij
24.09.2021 | 11:43
Kryetari i Konferencës Ipeshkvnore të Shqipërisë, imzot Angelo Massafra, merr
Biskota me çokollatë dhe avokado – Ëmbëlsira e shëndetshme Avokado mund të jetë një zëvendësues i shkëlqyeshëm i vajit ose i gjalpit, për ta bërë këtë mjafton
Recetë: Brokoli me gjizë e hudhra, shumë e shëndetshme Kjo është një recetë e thjeshtë, shumë fantastike dhe e pasur në vlera ushqyese. Përgatitet me
Maska që tërheqë fytyrën më mirë se botoksi Nuk keni nevojë të humbni shumë para për t’u dukur më të rinj!
Smoothie nga limoni dhe jogurti për dobësim dhe metabolizëm të shpejtë Nëse dëshironi të hiqni shpejt dhe shëndetshëm kilogramët nga kofshët dhe stomaku, atëherë ky
Palëpeta gjermane: Brumi më i shijshëm, por më i mira është që mund të jetë i njelmët dhe i ëmbël! Jemi të sigurt që do të kënaqeni në gatimin interesant dhe në shijen e parezistueshme të palëpetave